Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Słowa Moona  (Przeczytany 1260 razy)

Offline Magda

 • Głosiciel
 • Wiadomości: 270
 • Polubień: 235
 • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Słowa Moona
« dnia: 23 Maj, 2015, 21:17 »
A oto co miał Moon do powiedzenia w sprawie werbowania.
Tł. moje
Powinieneś przygotować swoje serce do witnessingu , powinieneś być tak mocny emocjonalnie, aby wręcz magnetycznie przyciągać umysły wszystkich ludzi

Witnessing jest jak tworzenie swojego drugiego ja. To nie jest trudne, jeśli poświęcić mu wiele serca jak okazuje matka swojemu nowo narodzonemu dziecku gdy go chroni i karmi.

Czy kiedykolwiek słyszałeś jęki i płacz wielu ludzi uwięzionych w grobie Szatana? I czy kiedykolwiek czuliście słuszne oburzenie aby ich wyzwolić?

Po tym jak zostałeś posłany przez Boga, nie przysparzaj mu zmartwień swoją osobą lecz stań się osobą która powie „Potrafię szybko znaleźć się na miejscu” To jest chwała na ziemi.

Zawsze musisz być gotowym składać swoje ciało w ofierze na twoim obszarze witnessingu i sprowadzić do służby, tym którzy są godnymi zaproszenia nieba.

Teraz jest czas kiedy głośne wołanie o pomoc człowieka upadłego i ocalenie obiega niebo i ziemię. Jeśli nie słyszysz tego krzyku, twoje serce na to nie zareaguje.

Czuj wrażliwość do terenu, na którym świadczysz, tak wielką jakby twoje kości i ciało się w nim roztopiło. Gdy masz robić witnessing na tym terenie zacznij modlitwą „Ojcze , przepraszam, że taka niegodna osoba jak ja jest przez Ciebie posłana by mówić, nie chcę być egoistą ale chcę uważać siebie za żołnierza Boga, który ma od Niego wiadomość.


W terenie , na którym  świadczysz, musisz mieć przekonanie że śmiało możesz wprowadzać na rynek konkurencję dla tych którzy są lojalni Bogu, poprzez zbieranie wszystkich wierzących , którzy tam mieszkają


Ci, którzy pracują wiele dla Boga w tym od Boga darowanym czasie otrzymają wiele błogosławieństw od Niego. Tak jak szkolny sukces ciągnie się za człowiekiem przez całe życie, tak za Tobą błogosławieństwo Boże będzie się ciągnąć na wieki.

Obejmij wieku ludzi z różnych narodów, aby pewnego dnia oni poparli twoją działalność.. Uznaj to za konieczne.

Znajdź i wykształć trzech ludzi, z którymi możesz być w każdej sytuacji na śmierć i życie

Co jest ważne “ja sam”. Gdy udaje się w jakieś miejsce żeby świadczyć, idę jak żebrak czy jak mistrz? To jest pytanie. Musisz wiedzieć , że idziesz nie po to żeby ludzie się tobą opiekowali ale ty masz opiekować się ludźmi.

Nie zbijaj bąków.  Jeśli tak robisz nadejdzie czas gdy pożałujesz tego gorzko we łzach.

Nie mów, że czegoś uczynić nie potrafisz. Jeśli tak myślisz, wtedy nawet zmuszanie się do tego nic nie pomoże.

Nie istnieję. Z powodu grzechu jestem zgubiony, więc muszę schować samego siebie.  Idź z tym nastawieniem
Zanim będziesz ubolewać nad swoją niezdolnością do zyskania wyników w witnessingu , najpierw sprawdź czy twój umysł i ciało są zjednoczone a jeśli jesteś dzieckiem Boga przyniesiesz korzyść wszystkim ludziom

Aby położyć swój fundament, powinieneś użyć całego swojego szczerego wysiłku. Powinieneś: (1) Świadczyć o słowach Boga (2) dawać przykład przez twój charakter i czyny, (3) czynić takie więzi  między ludźmi, że oni będą chcieli opowiedzieć ci wszystko o sobie, (4) zostawiać im tyle samo niezapomnianych wspomnień życia w wierze ile to możliwie, (5) zmusić ich do pracowania tak mocno jako ty pracujesz dla nich, i, (6) robić z nich swoich przedstawicieli.

Błogosławione rodziny zawsze muszą być gotowe do działania. Jeśli rozkażę im przepłynąć przez Ocean Spokojny, oni muszą to zrobić, nawet jeśli mogą przez to zginąć.

Jak wiele łez wylałeś, żeby kochać i ratować ludzi? Bez prawdziwego poświęcenia naprawdę nie możesz dawać życia ludziom.
Gdy świadczysz zacznij od twoich krewnych i przyjaciół. Przed laty, doznałeś od nich wielu błogosławieństw, ale teraz to ty dajesz im błogosławieństwa. Dlatego oni nie sprzeciwią się nam.

Gdy komuś świadczysz, słuchać go dokładnie i rozmawiaj o wszystkim

Witnessing jest aktem zaszczepiania. Gdy świadczysz,  powinieneś mieć wspólne elementy z nim i powinieneś eliminować wszelkie możliwe konflikty. Gdy świadczysz on zapragnie wyjawić wam wszystkim  swoje sprawy  i tajemnice, o których nie rozmawia nawet z najbliższymi.

Nie czuj żalu, jeśli mimo całego twojego oddania nie masz wyników. Od tego momentu  praca dla Boga będzie posuwać się do przodu i będzie się rozwijać, twoja  praca może rozwijać się dopiero po dziesięciu albo nawet dwudziestu latach

Nawet gdy będziesz pracować w miejscu poza Kościołem, powinieneś mieć takie serce że możesz zanosić modły do Boga: \ „Pozwól mi powiększyć twój fundament tu na ziemi \”

Dopiero gdy masz takie serce, którego nie chcesz mieć. Twoi goście przychodzą do ciebie a ty chcesz oddać im wszystko co masz, może zdołasz być dobrym świadkiem,

Jeśli świadczysz ludziom, którzy mieli dobrych przodków, zalety tych przodków połączą się s tobą, mimo że twoi właśni przodkowie nie posiadali dużo zalet.

Nawet jeśli tylko my członkowie rodziny jesteśmy zapaleńcami, ten naród obróci się w naszym kierunku. Musimy przyglądać się tej ziemi jako naszej  własności, ci ludzie to nasze własne rodziny, i spełniać rolę Mojżesza dla tego narodu

Idąc spać, musisz módl się o by Bóg przebaczył ci, że już wcześniej mogłeś spełniać jego wolę przywracania ludzkości i służeniu jej..
Czy kiedykolwiek przekazałeś słowa Boga ryzykując swoje życie? Jeśli apelujesz do problemów, serca i chęci osoby, z którą rozmawiasz przez wyjawianie mu sytuacji Boga, on wzruszy się.

Świadcząc przez godzinę powinieneś modlić się przez trzy godziny. Przed odwiedzaniem osoby powinieneś ronić łzy. Bóg pracuje z tymi, którzy ronią łzy.

Dopiero gdy dbasz o twojego gościa tak głęboko że nie chcesz by poszedł do domu, nawet późno wieczorem, twoje świadczenie może powieść się. Jeśli będziesz chciał by poszedł do domu niedługo, to nie powiedzie się. Jeśli zechcesz dać mu wszystko on zostanie przyciągnięty do ciebie. Jeśli pomodlisz się za niego w nocy bez snu, on przyjdzie odwiedzić cię w nocy bez snu.

Świadcz swoim krewnym i przyjaciołom. Jeśli nie zrobisz tego teraz gdy jesteś na ziemi, nigdy nie zostaniesz uwolniony od bycia przez nich oskarżanym.

Przypuśćmy, że zostałeś duchowo ranny na linii frontu podczas świadczenia. Jeśli wtedy wycofasz się bez Bożego pozwolenia nigdy nie powrócisz do zdrowia. Powinieneś jeszcze wiele razy wyjechać na linię frontu i zgłaszać się na ochotnika tak wiele razy jak to możliwe.
Ci, którzy dołączyli do Kościoła Zjednoczeniowego i nigdy nie robili witnesingu  staną się niemymi w świecie duchowym.

Gdy ujarzmisz trzech ludzi, którzy sprzeciwiają się ci, reszta twojego życia jako tego który robi witneesing  stanie łatwa.

Bóg wysyła cię na witnessing, w ten sposób płacisz odszkodowanie. Robi to poza swoją łaską . Jeśli masz dobrych przodków wtedy szatan nie może zastąpić ci drogi. Jeśli szatan zastąpi ci drogę, on będzie musiał płacić odszkodowanie za ciebie. Stąd, nawet szatan pomaga ci.

Gdy ktoś awansuje na wyższe miejsce, musi znów zejść w dół. Jeśli on nie może tego    uczynić osobiście w takim razie on może schodzić do skromnej pozycji dzięki swoim duchowym dzieciom. (one mogą to robić za niego)

Po pierwsze witnessing, po drugie witnessing, po trzecie witnessing.
 
Nawet bydło może rozpoznać trującą trawę i może trzymać się z daleka od niej. Ono również czuje gdzie jest rzeźnia . O ile bardziej ludzie powinni umieć  rozróżnić miejsce życia od miejsca śmierci.

Gdy otwierasz  swoje serce przed kimś, kogo życzysz chronić i on nie odpowiada, wszystkie jego błogosławieństwa i zalety zostaną przeniesione na ciebie.

Jeśli nie będziesz robić witnessingu, twoja droga zostanie zablokowana.
Nie lekceważ ludzi. Jeśli potraktujesz swoich gości niedbale, twoja droga zostanie zablokowana.
Ten kto reaguje raczej na serce posłańca niż na swoje stanie się członkiem rodziny Bożej

Jeśłi zrugasz kogoś, módl się za niego. To jest droga, dzięki której  przejdziesz przez tą trudną sytuację


Gdy w swojej działalności przekazywania woli Bożej Woli musisz nocować pod gołym niebem, przykryć się tylko swoim płaszczem, mówi sobie\ „ach! Zostałem wspaniałym aktorem filmu. Kiedyś nadejdzie dzień gdy ludzie obejrzą ten film i będą płakać \ „

Błogosławione rodziny muszą koniecznie robić witnessing w niedzielę.

Musisz świadczyć żeby pozyskać przynajmniej troje duchowych dzieci, w roku.

Nie obchodź się surowo ze swoimi braćmi I siostrami aż do momentu gdy wychowasz troje duchowych dzieci. Jeśli wychowasz troje duchowych dzieci, będziecie zdolni być tacy jak w rodzinie

Jesteś szczęściarzem I powinieneś być wdzięcznym że masz duchowe dzieci w młodszym wieku, niż ja je miałem
W poleceniu dania życia duchowym dzieciom, musisz przygotować swoje własne dzieci na znoszenie trudów. W poleceniu dawania życia temu narodowi, KZ członkowie powinni doznawać trudów.

Zanim otworzysz Niebo, musisz przejść ceremonię , w której twoich troje duchowych dzieci ofiarują ci złoto, kadzidło i mirrę. To jest trudne bez obecności duchowych dzieci.

Twoje troje duchowe dzieci są warunkiem, który odpowiada trzem ofertom dla Boga. Bez trojga duchowych dzieci, nie zostaniesz przywrócony Bogu.

Musisz mieć co najmniej troje duchowych dzieci pobłogosławionych,  zanim dorośniesz do pozycji rodzicielstwa. To konieczne żebyś wychował najpierw troje duchowych dzieci.
Możesz kochać twoje własne dzieci dopiero po wychowaniu trojga duchowych dzieci.
Jeśli twoje duchowe dzieci w pełni służą twojemu własnemu dziecku gdy to będzie jeszcze w łonie matki, odszkodowanie w pełni zostanie zrealizowane i szatan w pełni zostanie odcięty od rodowodu twojej rodziny

Pierwotnie każda osoba powinna wychować troje duchowych dzieci przed poczęciem swoich własnych dzieci. Stąd pierwszy w pełni powinien służyć drugiemu podczas gdy drugi jest jeszcze w łonie. Tylko w taki oto sposób jego fizyczne dzieci wejdą do Królestwa Niebieskiego

Były trzy archanioły, które miały służyć Adamowi. Aby przywrócić tę pozycję, powinieneś wychować troje duchowych dzieci, które będą służyć twoim własnym dzieciom podczas gdy one są już w łonie matki. Stąd, twoje duchowe dzieci powinny być całkowicie ci posłuszne.
Twoich troje duchowych dzieci powinno (1) mieć serce, zdolne pójść na miejsce twojej śmierci za ciebie i (2) troszczyć się o  twoje fizyczne dzieci, które są w położeniu Abla , od czasu koncepcji do czasu małżeństwa. Dopiero wtedy twoja rodzina może być całkowicie wolna od bycia oskarżanym przez szatana
Dla Boga, troje duchowych dzieci oznacza w pionie Adam-Jezus-Pan Drugiego Przyjścia, a w poziomie Kain-Abel-Set, Shem-Ham-Jafet i Abraham-Issak-Jakub.

Doświadczając miłości duchowych dzieci kształcisz swoje własne dzieci

Największy dar dla Boga to znaleźć upadłe dzieci i zgłosić o tym Bogu.

Odnowa trojga duchowych dzieci oznacza: (1) duchowe przywrócenie trzech archaniołów, (2) absolutny warunek aby być w pozycji rodzica, i (3) absolutny warunek wychować twoje fizyczne dzieci do perfekcyjnej zwycięskiej pozycji.

Ci, którzy włączeni zostali się do KZ  później powinni wynagradzać zdradę tych  pierwszych członków, którzy odeszli z Kościoła.

Potrafisz dać swoim duchowym dzieciom najwyższe miejsce, które kiedykolwiek lubiłeś?
Pomimo że urodziłeś troje duchowych dzieci, musisz móc wychować ich jeden po drugim. W innym wypadku, nie będziesz móc oczekiwać jedności w swoim sercu.
 
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline fantom

Odp: Słowa Moona
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty, 2016, 15:03 »
Wywiad z wyznawcą moona(b.stare).Na każdy temat-M.Szczygieł. od 27 min.
https://www.youtube.com/watch?v=2LGpFTWFpQk
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Magda

 • Głosiciel
 • Wiadomości: 270
 • Polubień: 235
 • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Słowa Moona
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty, 2016, 13:22 »
Znam go. Niestety mija się z prawdą. Ale to nie jego wina. Przykro mi to oglądać... Jedno jest prawdą. Tomek jest idealistą..
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline Magda

 • Głosiciel
 • Wiadomości: 270
 • Polubień: 235
 • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Słowa Moona
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty, 2016, 16:48 »
Tu jest dobra odpowiedź. Dziewczyna prawdę mówi. Też "Na każdy temat"
https://www.youtube.com/watch?v=dgd2zf1nmiQ
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU