Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nadaszyniak dnia Wczoraj o 23:04 »
Witaj-NNN
Ponownie z ciężkim orężem zawitałeś do SMiP, odpowiem Tobie tak:

Rozmowa czy wymiana zdań z niektórymi jest jak jedzenie budyniu widelcem.
Nie można, niby się da, ale czasami po prostu szkoda czasu na upierdliwość.


PS. Pisałem Tobie na priv 06.III.2019 godz.18.24 do tej pory nie przeczytałeś, może umknęła Tobie gdzieś na ta wiadomość ?
2
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NNN dnia Wczoraj o 22:39 »
Witaj-DeepPinkTool

W drodze wyjaśnienia nadmienię: chciałem odejść z tego Forum w cichy sposób, nie zwracając uwagi niczyjej oraz nie pisząc przyczyny takiej decyzji, lecz rozsądek podpowiadał, że uczyniłbym wielką krzywdę, rozczarowanie taką a nie inną decyzją osobą z tego FORUM-myślę, że rozumiesz i wiesz co pragnę wyrazić, powiedzieć, napisać ....
ALE myślę CZAS ZAPOMNIEĆ -o to proszę i nie roztrząsać dalej tego tematu, POWRÓĆMY z uśmiechem, życzliwą, wesołą postawą...- po to, abyśmy nadal zacieśniali wirtualną przyjaźń pomiędzy NAMI.- pozdrawiam  :) :) 
   
- Ależ Nadaszyniaku! Z całym szacunkiem do Twojej osoby! W sposób subtelny ci odpowiem, iż nie kryguj się tutaj z nami (nie drocz się ). Śmiało odchodź! Bez krępacji! Nikt tutaj nie będzie cię na siłę zatrzymywał i zalewał się rzewnymi łzami, jak sugerujesz.  Nie obarczaj nas poczuciem winy  i nie szantażuj. Robisz już to drugi raz. Sporo ludzi odeszło z tego forum, choć byli jego filarami. I nikt się ze swoich dorosłych decyzji nie musi tutaj nikomu tłumaczyć. Przecież się nikogo nie pytałeś, czy mogłeś tutaj ‘zagościć’. Co Ty jesteś, dzieckiem w piaskownicy? Ty przyszedłeś niedawno i już się sam kreujesz na niezastąpionego. Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych. Sądząc po twoich statystykach, w tym po czasie jaki spędzasz na forum, to ono jest dla Ciebie całym światem i sam wiesz, że nie chcesz go opuścić. „Uczyniłbym wielką krzywdę, rozczarowanie taką a nie inną decyzją osobą z tego forum…”. Sądząc po liczbie pojedynczej, masz na myśli tylko jedną osobę, więc szału nie będzie. Radzę Ci czytać swoje wpisy wielokrotnie, przed zamieszczeniem, bo mam wrażenie, iż nie panujesz nad tym co piszesz. W przeciwnym razie musiałbym uwierzyć, że jesteś wielkim megalomanem i karierowiczem, przekonanym o jakiejś wielkiej swojej misji i  zdolnościach, bo straszysz nas, że jak odejdziesz, to Forum się zawali. A tak naprawdę, to tylko bycie na świeczniku w jw. Org i bycie parę lat ‘bratem króla’ mocno Ci jak widzę zaszkodziło. Wybacz ale taka jest moja subtelna wobec Twojej osoby diagnoza. Jesteś tutaj krótko, więc jeszcze zdążysz się z tego wyleczyć.

 Niektórzy są zdania, iż Forum mocno obniżyło loty (ja też się z tym zgadzam), stało się ‘towarzystwem kawiarnianym’, a to  zaistniało właśnie w ostatnim czasie. Dlatego masz niepowtarzalną  okazję wydźwignąć to forum z powrotem na wyżyny. W tedy będziesz wielki. Powodzenia życzę.


Aha! Chciałem Ci jeszcze w sposób grzeczny przypomnieć, iż poza forum toczy się realne życie. Ono jest na pewno najważniejsze. Wielu i wiele z nas właśnie tam  lokuje najwięcej swojego czasu, aby nikogo nie zaniedbywać ze swoich bliskich, podtrzymując dobre relacje z otoczeniem.  Nie bijemy na siłę rekordów w świecie nierealnym, pokazując wszem i wobec, iż jesteśmy dobrzy, albo najlepsi, oczekując od nich uwielbienia, bo wybacz, ale tak odczytuję Twoje zapędy. To tylko burza w szklance wody. Uważam temat za zamknięty, popieram Cię  w tym, iż nie należy dalej roztrząsać go, bo przecież chcemy ze wszystkimi zacieśniać wirtualną przyjaźń. 
Myślę, że i ja należę do twoich przyjaciół.

Tydzień temu w niedzielę była wspaniała pogoda, wyszedłem z przyjacielem do ludzi z ulotkami ‘Bezpieczeństwo rodziny”. Mieliśmy  obiecujące rozmowy, rozpowszechniliśmy ponad 700 ulotek, spędzając w ‘służbie’ ponad 6 godzin. Śmiejemy się, iż to jest dla nas dzień pioniera (i dobre przywitanie wiosny). Jutro postanowiliśmy także udać się w teren, do czego i Ciebie zachęcam. Mam jeszcze z 500 ulotek dla Ciebie, jakbyś chciał i na tym polu się wykazać. Zapraszam do działania!  Ruch to zdrowie i na pewno Nadaszyniak też tak powie! Ahoj!
 
3
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nadaszyniak dnia Wczoraj o 22:13 »
COOO tu zrobić w kwietniu, chyba dieta chleb i wino???
4
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian dnia Wczoraj o 21:56 »
zastanawia mnie jedna sprawa - jak to dzieje się że mój telefon komórkowy jest publicznie wyeksponowany w internecie a jakoś do mnie żadne "wilki" NIE wydzwaniają?! :)
A jak już ktoś naprawdę dzwoni to z reguły gada z sensem...

być może częściową odpowiedzią będą moje wspomnienia z czasów pionierskich;

znałem wtedy pewnego "zainteresowanego prawdą", który miał olbrzymie kompleksy i bardzo chciał być "kimś" - z pełnym przekonaniem opowiadał mi że odkąd poznał prawdę to wydzwania do niego (i wyzywa go od kociarzy) a to bp Pieronek a to bp Gocłowski a to sam kardynał Józef Glemp;

gdy zapytałem "czy bp Karol Wojtyła też?" to mój rozmówca chciał się na mnie obrazić.
A gdy poprosiłem go o nr komórki do prezydenta Rosji Borysa Jelcyna to kazał mi wyp....ać...

Najbliższa rodzina tego pana wyjaśniła mi że wszystkie te telefony "dzwonią" wyłącznie w jego głowie nocą podczas snu (a pacjent ma trudności z odróżnianiem jawy od snu)

już po odejściu z sekty poznalem innego pacjenta który zapewniał mnie że odkąd odłączył się od zboru świadków Jehowy to codziennie wydzwaniają do niego osoby z samego kierownictwa w Nadarzynie (m.in. Michał Hoszowski i Antoni Tomaszewski) i wyzywają go od judaszy i pomiotu żmijowego.

no cóż... "wyobraźnia wyobraźnia wyobraźnia jest od tego aby bawić się bawić na całego" :)

ja jednak jestem takim niedowiarkiem że jakoś strasznie ciężko mi uwierzyć że obydwie te osoby były zdrowe psychicznie. Osobiście wolę założyć że Gocłowski Pieronek Glemp Hoszowski i Tomaszewski mają w życiu ciekawsze zajęcia niż zadręczanie kogokolwiek głupimi telefonami.
5
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zenobia dnia Wczoraj o 21:49 »
Jaja zostały , ale coz one warte bez kiełbasy ? ;)a swieta tuz , tuz
6
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nadaszyniak dnia Wczoraj o 21:44 »
No i wyleciałem na cmentario  :) Wirtualna inteligentka  doniosła gdy zobaczyła ile sie lubików posypało
Niestety nie wiem kto polubił , dajcie znać to wyślę pęto kiełbasy na święta.
Witaj-Harnaś
Nie martw się, że Jesteś z ową wypowiedzią na cmentarzu- lecz jesteś w lepszej sytuacji niż ja, bo nikt nie może już odpowiedzieć na ten post, ale czytać może- podaje Tobie zbójecką piąchę  :)
7
NA WESOŁO / Odp: Znalezione
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nemo dnia Wczoraj o 21:40 »
8
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HARNAŚ dnia Wczoraj o 21:39 »
No i wyleciałem na cmentario  :) Wirtualna inteligentka  doniosła gdy zobaczyła ile sie lubików posypało
Niestety nie wiem kto polubił , dajcie znać to wyślę pęto kiełbasy na święta.
No przyznawać się , bo więcej było lubików :) to i pisankę z szyneczki dołożę
9
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nadaszyniak dnia Wczoraj o 21:30 »
Trza wiedzieć komu dawać 8-)
numer telefonu, aby później nie być nękanym po nocach lub bluzganym za dnia.  ;D
Witaj-Tazła
Masz słuszną rację, lecz to asekuracyjny telefon- pozdrawiam
10
POWITANIE / Odp: Witam WAS wszystkich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tazła dnia Wczoraj o 21:19 »
   
   Trza wiedzieć komu dawać 8-)
numer telefonu, aby później nie być nękanym po nocach lub bluzganym za dnia.  ;D
Strony: [1] 2 3 ... 10