Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wydarzenia  (Przeczytany 252 razy)

Offline Stanisław Klocek

Wydarzenia
« dnia: 18 Listopad, 2017, 14:43 »
Problem zgody na filmowanie w ujęciu różnych instytucji w filmiety tułowym. Filmowanie zdarzeń z końcowym wątkiem BO w Nadarzynie.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2017, 14:45 wysłana przez Stanisław Klocek »
Moja nazwa użytkownika Skype gambitku - Strony Web http://bibliokrety.vg1.pl/news.php


Offline Grześzajęty

Odp: Wydarzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad, 2017, 16:10 »
świetny materiał Panie Stanisławie. Oglądałem Pana filmy nim się tu zarejestrowałem, od podstawy. To co jest ty filmowe- w podobny sposób przeżyłem na własnej skórze. I przegrałem...rozłożono mnie dosłownie na łopatki.

To co pan ukazuje, to REAL LIVE. I jest nas coraz więcej, nie wszyscy o tym mówią, podają dalej, dzielą się tymi doświadczeniami.
Szacunek do Pana, i ludzi którzy to rozgłaszają. Ktoś kto takiej krzywdy nie zaznał, nie ogarnie nawet cząstkę tej obłudy która nas otacza.
A jeśli zostanie już w to uwikłany, to już wejście w inny świat. I jak się  nie uważa to można albo trafić za kraty/do psychiatry/albo targnąć się na swoje życie.
Trzeba sobie w pewnym Momencie zdać sprawę na jakim z tych etapów się stoi. Podam prosty przykład na podstawie innego takiego losu:
https://www.youtube.com/user/ewakrasuska11
ciężki i obszerny materiał. Kobieta wywodzi się z BADACZY PISMA ŚWIĘTEGO. Szczególnie proponuję obejrzeć, jeżeli ktoś się tym interesuje- Materiał gdzie babka nagrywa własną rozmowę z mężem i publikuje to tu na swoim kanale.............
Psychika zrujnowana do końca. jak sie w pewnym momencie na naciśnie na hamulec... to już po ptokach.
Pozdrawiam serdecznie


Offline Stanisław Klocek

Odp: Wydarzenia
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad, 2017, 17:54 »
świetny materiał Panie Stanisławie.
Dziękuję. Jednak cała zasługa dla tych, którzy byli bezpośrednimi bohaterami naturalnych zdarzeń, a ja tylko ukradłem od nich z ich relacji setek, jeśli nie tysięcy godzin ich traumy. Ewa Lipka też jest interesująca ze swego życia doświadczeń. Wirtualnie interesuję mnie jej postawa. Osobiście też miałem z nią kontakt telefoniczny, jak również wielogodzinne rozmowy z "Badaczami". Mam również swe przeżycia kwalifikujące się pod mało znany termin alienacja rodzinna.
PS
Prosiłbym o komentarze tych, którzy nie mogą wstawiać pod filmem na YT, ze względu braku konta, to mogą robić tu, a ja najciekawsze i racjonalnie mądre, zacytuję nawet te negatywne.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2017, 17:56 wysłana przez Stanisław Klocek »
Moja nazwa użytkownika Skype gambitku - Strony Web http://bibliokrety.vg1.pl/news.php