Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kto mieczem(filmiki) wojuje, do filmików poniesie rany... odreaguj JWbroadcas..  (Przeczytany 595 razy)

Offline accurate

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 479
  • Polubień: 883
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Uważam że warto podać te filmiki jako klasyczne przykłady manipulacji ale dokładnie takiej jaka stosowana jest w JW Broadcsating.

Jest tu prawda i porównania tendencyjne - identycznie jak w JWORG - tyle że skierowane w JW ORG.

Oglądający to Świadkowie Jehowy mogą wyraźnie  zobaczyć jak postrzegane są ich filmiki przez osoby nie zmanipulowane.

2 ciekawe Filmiki.

1-porówanie religii i telewizji religijnych niewielkich ruchów religijnych ale psycho manipulacyjnych .

2-wizja postrzegania głoszenia przez Świadków i efekty a fakty i prawdziwe życie w zestawieniu z czasem i poświęconym życiem. Ale czasem niestety nie tylko o czas życia ale i o krzywe postrzeganie świata i ludzi dookoła - życie w matrixe podwójnym- to straszne ale taka jest prawda o postrzeganiu życia i świata przez Świadka Jehowy. A wybudzony Świadek wewnątrz to jakiś matrix poczwórny, potrójny?? Stąd w zborach depresje i schizy psychiczne
Znający film Matrix wiedzą o co chodzi -pozostali najpierw muszą poznać i zrozumieć przekaz filmu Matrix- naprawdę warto!!!
 Miłego oglądania i polecania znajomym Świadkom.


Tak jak filmy rodem z JWORG-Porównania nieco nietrafione i może podrasowane lub kontrowersyjne ale to dokładnie jak filmy z JWORG tyle że okiem człowieka z zewnątrz.

Drogi Świadku Jehowy - wykaż się emaptią i obejrzyj te filmy np. jako przygotowanie do służby a będziesz miał wiedzę jak  postrzegają wasze filmiki i treści ludzie poza JWORG.
PS. tu masz prawdę jak Was widzą przy drzwiach lub stojaku. W realu raczej tego się nie dowiesz - no może poza życzliwym uśmiechem( który znaczy........... zresztą sam zobacz filmiki poniższe i głęboko się zastanów....  pomyśl jaki jest odbiór u słuchacza / oglądającego zanim zaproponujesz komuś oglądanie filmików "w służbie")« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2017, 08:03 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty gdyż Amerykańscy naukowcy udowodnili że ludzie uwierzą we wszystko co odkryli amerykańscy naukowcy i napiszą to łaciną greką hebrajskim itp